Windows Server 2012 Crack Download

Windows Server 2012 Crack Download

Windows Server Serial

Windows Server 2012 Activation

Windows Server 2012 Full Download

Microsoft Windows Server 2012 için Crack mi arıyorsunuz?

Eğer lisanssız bir yazılım kullanıyorsanız bir çok noktada suçlu duruma düşme ihtimaliniz vardır ki en başta telif hakları gelir. Ülkemizde bu konuda çalışmalar yapan kurum BSA’dır ve kuruluş üyesi yazılım üreticilerinin ürünlerini korumayı amaçlar. Microsoft da bir BSA üyesi ve destekçisidir. Tüm Microsoft ürünleri gibi Windows Server 2012 de BSA kontrol listesindedir.

Eğer şirketinizde lisanssız bir yazılım kullandığınız tespit edilirse, yargı yolu üzerinden ciddi cezalar alma ihtimaliniz vardır. Bu konuya dikkat edin, firmanızı ve kendinizi riske atmayın.

Windows Server 2012 için de deneme süresinin uzatılması ile ilgili  test ve çalışmalarınızı bu deneme kopyaları üzerinde, genişletilmiş deneme süresi boyunca, hiçbir kısıtlama olmadan ve tamamen yasal bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki yasal yöntemi kullanarak 180 günlük Windows Server 2012 deneme süresini 1080 güne kadar genişletebilirsiniz.

Windows Server 2012 sürümlerinin yasal deneme kopyalarını aşağıdaki adresten indirebilir, 180 gün boyunca ve teknik özellikler açısından herhangi bir kısıtlama olmaksızın test edebilirsiniz.

http://www.microsoft.com/en-us/server-cloud/windows-server/trial.aspx

Not: Lütfen Okuyun

-rearm parametresini alan slmgr.vbs, Windows Server içerisinde yerleşik olarak gelen bir script’tir ve bu yazıda bahsedilen yöntemde herhangi bir illegal durum söz konusu değildir.

Amacı periyotları sıfırlamak olan -rearm parametresi, sistem tarafından izin verilen sayda çalıştırılarak kullanılabilir.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta ise şudur: Bu yöntemin uygulandığı deneme (evaluation) kopyaları, kurulumu yaparken de okuyabileceğiniz son kullanıcı lisans anlaşmasına (EULA) göre kesinlikle herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz ve kesinlikle canlı ortamlarda konumlandırılamaz.

Deneme kopyalarının sadece ürünün özellikleri ile ilgili ilk testlerin yapılması, bt uzmanları ve yazılım geliştiriciler için adaptasyonunun hızlandırılması veya ön gösterim gibi amaçlar için kullanılmasına izin verilmektedir.

Eğer bir deneme kopyası ile çalışıyorsanız, EULA içerisindeki kapsama uymanız gerekir. Aksi durumda legal bir yöntem ile illegal bir sonuca ulaşmış olursunuz ve hukuksal açıdan sorumluluk altına girebilirsiniz.

Ek olarak Windows Server 2012 Evaluation kopyalar üzerine deneme periyodunun herhangi bir anında geçerli bir ürün anahtarı girip yeniden aktive ederek FULL sürüme yükseltebilirsiniz.

slmgr.vbs (Windows Software Licensing Management Tool) işletim sistemi lisansınız hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz ve müdahalelerde bulunabileceğiniz bir script’tir.

Örneğin işletim sistemi lisans tipinin (volume, retail, oem) öğrenilmesi, aktivasyon, ürün anahtarı girişi/değişimi, deneme ve aktivasyon periyodlarının reset’lenmesi, KMS etkileşimi gibi bir çok lisans yönetim işlemini slmgr.vbs üzerinden komut satırı tabanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Windows Server 2012 deneme kopyası ilk kez kurulduğunda 10 günlük aktivasyon periyodu ile başlar ve bu süre içerisinde aktivasyon işlemini tamamlamanızı bekler.

Windows Server 2012 Crack Download

 

 

 

 

 

 

180 günlük deneme süresinin başlangıcı için gerekli olan aktivasyon işlemi sırasında herhangi bir ürün anahtarı girmenize gerek yoktur çünkü deneme kopyası kendi içerisinde bir ürün anahtarı ile kurulur.

Windows Server 2012 Crack Download

 

 

 

 

 

 

 

Şayet deneme kopyasının internet erişimi varsa direkt Activate butonuna tıklayarak veya slmgr -ato parametresi ile aktivasyonu gerçekleştirip 180 günlük deneme periyodunu başlatabilirsiniz. Eğer internet erişimi yoksa Activate by phone seçeneği ile telefon üzerinden aktivasyon yapmak da mümkün.

 

Windows Server 2012 Crack Download

 

 

 

 

 

 

Aktivasyon işleminin ardından 180 günlük deneme periyodunun başladığını yine slmgr -dli ile doğrulayabilirsiniz.

Windows Server 2012 Crack Download

 

 

 

 

 

 

180 günü nasıl genişletebileceğinize.

slmgr -dlv ile lisans detaylarını çektiğinizde Remaining Windows rearm count: 5 şeklinde bir bilgi göreceksiniz.

 

Windows Server 2012 Crack Download

 

 

 

 

 

 

 

 

slmgr ‘nin –rearm parametresi, sistemin lisans durumunu reset’lemek için kullanılır ve yukarıdaki sayaç bilgisine göre bu parametre 5 kez çalıştırılabilir.

Windows Server 2008 R2 ‘de bu sayaç için değer 3, bir deneme periyodu 60 ve toplamda 240 güne ulaşılabiliyordu.

Windows Server 2012 deneme kopyaları için slmgr -rearm komutunu her periyodun 180. (yani son) gününde çalıştırarak periyodu reset’lerseniz,

ilk 180 gün + 1. 180 + 2. 180 + 3. 180 + 4. 180 + 5. 180 toplamda 1080 gün

boyunca deneme kopyanızı yeniden kurmadan test etmeye devam edebilirsiniz.

6. rearm denemesinde başka hakkınız kalmadığını göreceksiniz.

Bu noktadan sonra 1080 gün sonunda trial kopyayı yeniden kurabilir veya satın alacağınız

Windows Server 2012 sürümüne ait geçerli bir ürün anahtarı girerek full sürüm şeklinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
Bu yöntemin uygulandığı deneme (evaluation) kopyaları, kurulumu yaparken de okuyabileceğiniz son kullanıcı lisans anlaşmasına (EULA) göre kesinlikle herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz ve kesinlikle canlı ortamlarda konumlandırılamaz. Deneme kopyalarının sadece ürünün özellikleri ile ilgili ilk testlerin yapılması, bt uzmanları ve yazılım geliştiriciler için adaptasyonunun hızlandırılması veya ön gösterim gibi amaçlar için kullanılmasına izin verilmektedir. Eğer bir deneme kopyası ile çalışıyorsanız, EULA içerisindeki kapsama uymanız gerekir. Aksi durumda legal bir yöntem ile illegal bir sonuca ulaşmış olursunuz ve hukuksal açıdan sorumluluk altına girebilirsiniz. Ek olarak Windows Server 2012 Evaluation kopyalar üzerine deneme periyodunun herhangi bir anında geçerli bir ürün anahtarı girip yeniden aktive ederek FULL sürüme yükseltebilirsiniz.

No Comment

Comments are closed.