Biz Kimiz ?

Eskişehir Mediacom Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, donanım ve yazılım satışları, kurulum, onarım, ağ iletişimi, server, İp ve Analog Kamera , Alarm Sistemleri , Konvansiyonel ve Adresli Yangın Algılama,  kablolu ve kablosuz Network konularında uzmanlaşmış, tam hizmet veren bir bilgisayar firmasıdır. Diğer bilgisayar şirketlerinin yaptığı şeyler bunlar. 

Ancak bilmediğimiz birkaç şey var:

  • BT altyapınızın sadece akıllı ve çoğu zaman anlaşılmaz makinelerden oluşan bir koleksiyon olmadığını biliyoruz. Bilgisayarlarınız, şirketinizin operasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır.
  • Bilgisayarlarınızın kurulum ve çalışma şeklinin tüm kurumunuzun verimliliğini ve karlılığını etkilediğini biliyoruz.
  • Bilgisayarlarınız hakkında istediğiniz kadar çok veya az anlama hakkına sahip olduğunuzu ve teknik olmamakla birlikte BT hakkında bilinçli kararlar vermeniz için gereken bilgileri uzman olarak size vermenin sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz.
  • BT’yi kuruluşunuzun geri kalanına entegre etmenin sadece kısa vadeli düzeltmeler değil hem ‘büyük resim’ görünümü hem de uzun vadeli bir görünüm gerektirdiğini biliyoruz.
  • Müşteri hizmetlerinin teknik becerilerimiz kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Eskişehir’in  teknik olarak en yetenekli bilgisayar firması olmak için çok çalışmamıza rağmen, aynı zamanda müşteri hizmetlerinde de en iyi olmak için gayret gösteriyoruz. Herkesin bilgisayar yardımına ihtiyacı vardır; neden BT’nin şirketlerdeki gerçek rolünü ve üstün müşteri hizmetinin paha biçilmez değerini anlayan bir şirketten almayın. Yerinde ücretsiz danışma için bizi arayın.

 

 

 

No tags for this post.