Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera sistemleri

Eskisehir Kamera İp kamera gizli kamera bebek kamerası

Artık hayatımızın bir parçasıdır ve kullanımı günümüzde oldukça önem kazanmıştır.

Güvenlik ve Kamera Sistemleri

internet altyapılarının gelişmesi ile kamera sistemlerine uzak erişimler, kayıt izleme ve canlı izleme yetenekleri de olduğundan artık denetim ve güvenliğiniz için kameralarınızı izlemeniz gerekmiyor.

Özellikle ip kamera sistemlerinin gelişimi ile kamera güvenlik sistemleri daha da profesyonelleşmiştir.

Güvenlik kamera sistemleri, her mekanda farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Bir fabrikada çevre güvenliği, üretim kalitesi ve denetim içinde kullanılmaktadır.

İp kamera

Bir banka şubesinde iç ve çevre güvenliği için kullanılmaktadır. Güvenlik Kamera sistemi ihtiyacınıza göre projenin başında tam olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Güvenlik ve Kamera Sistemleri

CCTV güvenlik kamera Sistemleri, yüksek çözünürlüğe sahip AHD Güvenlik kamera sistemi, Gece görüşlü, Day & Night siyah/beyaz, renkli, sabit kameralar, hareketli ve 36x’e kadar optik zoomlu speed dome kameralar, gizli kameralar ve dijital Dvr kayıt cihazları ile görüntüler kayıt altına alınıp, kontrol edilebilmekte, network ve internet üzerinden, hatta cep telefonuyla uzaktan canlı görüntü izleme ve kayıt izleme yapılabilmektedir.

gizli kamera

CCTV güvenlik kamera sistemi, genellikle çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş akışının izlemesi,

personel güvenliği ve mekan güvenliği sağlanmak amacıyla tercih edilmektedir.

bebek kamerası
Ev ve işyerlerinize kuracağınız Güvenlik Kamera Sistemi, Yangın Alarm Sistemi ve hırsız Alarm sistemleri Güvenliğiniz için en iyi çözümdür.

 

No tags for this post.